PŘIPOJTE SE K NÁM, MÁME PRO VÁS NOVÝ TARIF. MÁM ZÁJEM
Zelená energie
1. 11. 2021
Zelená energie

Aktuální ceníky (2022) & přechod od dodavatele poslední instance

1. 11. 2021
Těší nás zájem všech, kteří se chtějí připojit k Elektřině Nazeleno! Máme jí dostatek i pro všechny, kteří jsou nyní u dodavatele poslední instance. Podívejte se na naše aktuální ceny, platné i pro rok 2022.

Hledáte ceníky elektřiny?

Můžete se spolehnout, že vám elektřinu dodáme – nakupujeme ji totiž na rok dopředu a nespekulujeme, abychom jí měli dostatek pro všechny stávající i přicházející zákazníky. Navíc získáte energii, která pochází z malých českých vodních, větrných a solárních elektráren a bioplynek, které elektřinu vyrábějí šetrně k přírodě.

Nové ceny Elektřiny Nazeleno pro rok 2022 reagují na meziroční skokový růst ceny elektřiny na velkoobchodním trhu, rostoucí výkupní ceny od zelených producentů a nepřímo je bohužel ovlivňují i ceny emisních povolenek a ekonomická situace. Nově tak bude například nejběžnější sazba pro domácnost (D02d) stát 3 390 Kč bez DPH za 1 MWh. Od 1. listopadu 2021 mohou nově příchozí klienti uzavírat smlouvy na tarif Elektřina Nazeleno 2022. Pro stávající zákazníky začne stejná cena platit od 1. ledna 2022. Stávající zákazníci tak mají informace s předstihem a dostatek času na úpravu výše svých záloh.

V současnosti nabízíme tarif Nazeleno 2022. Níže najdete tři ceníky, rozdělené podle jednotlivých distribučních oblastí. Liší se mezi sebou jen ve výši poplatků pro distributora – naše cena elektřiny je u všech stejná.

Elektřina Nazeleno 2022 pro domácnosti:

Distribuční oblast EG.D
Distribuční oblast ČEZ
Distribuční oblast PRE

Elektřina Nazeleno 2022 pro firmy:

Distribuční oblast EG.D
Distribuční oblast ČEZ
Distribuční oblast PRE

Udělejte další krok k ekologicky šetrnému bydlení a připojte se k zelené elektřině. Pomůžete udržitelné budoucnosti a podpoříte i malé české výrobce této eco-friendly energie.

 

Zajímají vás ceny našeho plynu?

V současnosti nabízíme tarif nazvaný Plyn Naplno 10-2021. I tady pro vás máme tři ceníky, opět rozdělené podle toho, pod kterého distributora spadají. Stejně jako u elektřiny, naše marže je ve všech oblastech stejná a rozdíl dělají jen poplatky distributorům.

Plyn Naplno 10-2021 pro domácnosti:

Distribuční oblast PPD
Distribuční oblast GasNet
Distribuční oblast EG.D

Sjednoťte své energie pod jednoho dodavatele, ušetří vám to čas i starosti.

 

Přicházíte od dodavatele poslední instance (DPI) a chcete urychlit připojení
k Elektřině Nazeleno?

 

Nejrychlejší bude, když vyplníte formulář, který je na tomto webu.

V něm po vás budeme potřebovat:
  • Poslední fakturu nebo údaje o vašem odběrném místě
  • Jméno, datum narození
  • Kontaktní údaje (telefon, e-mail)
  • Adresu trvalého bydliště a korespondenční adresu (pokud se liší)
  • Číslo účtu (ať víme, kam vám poslat případné přeplatky)
  • Informaci, jakým způsobem chcete za elektřinu platit (příkaz k úhradě, inkaso, SIPO)

Formulář je pro nás teď nejrychlejší cesta k hotové smlouvě.

Ještě je třeba vysvětlit jednu drobnost – na přechod od DPI máte šest měsíců. Kdykoliv od teď až do dubna můžete přejít k nám a nemusíte přitom čekat na žádnou výpovědní lhůtu. Od okamžiku, kdy si plácneme, zajistíme dodávku Elektřiny Nazeleno nejpozději do 10 pracovních dní.

Takže máte čas vše vyřešit v klidu.

Vyplnit formulář teď