PŘIPOJTE SE K NÁM, MÁME PRO VÁS NOVÝ TARIF. MÁM ZÁJEM

Připojte se k zelené elektřině

Třídíte odpad, nakupujete do vlastní tašky a milujete biopotraviny. Udělejte další krok k ekologicky šetrnému bydlení a připojte se k zelené elektřině. Pomůžete udržitelné budoucnosti a podpoříte i malé české výrobce této eco-friendly energie.

100% ekologická elektřina

Naše zelená elektřina pochází stoprocentně z ekologicky čistých zdrojů. Patří mezi top 15 projektů, které přispívají k naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs), a mění Česko k lepšímu.

Artboard 1 copy

Ušetříte planetu i peníze

Připojením k zelené energii můžete udělat zas o kousek víc pro čistší a zdravější životní prostředí. Je to jednoduchý a dostupný způsob, jak se zapojit do jeho ochrany. Vaše skvělé rozhodnutí pomoci přírodě podtrhne dobrý pocit, že jste udělali tu správnou volbu.
vitr

Čistá, česká energie

Zelená elektřina neznečišťuje ovzduší a nezatěžuje přírodu. Našimi dodavateli jsou jen voda, vítr, slunce a další obnovitelné zdroje. Elektřinu pro vás získáváme pouze ze zdrojů v České republice. Svým rozhodnutím připojit se k nám můžete podpořit nejen přírodu, ale třeba i pana Švestku s jeho malou vodní elektrárnou v Nižboru. A to stojí za to, ne?
lampicka

Jednoduše u vás doma

Připojit domácnost k zelené elektřině je jednoduché, nemusíte se o nic starat a obávat se složitých procesů, nových kabelů a elektroměrů. Všechno zařídíme za vás. A vy jen budete žít a svítit Nazeleno.

Ušetřete planetu i peníze

Ceny Elektřiny Nazeleno držíme nízko, protože chceme, aby byla dostupná úplně pro každého. Čím více nás bude žít Nazeleno, tím čistší vzduch budeme všichni dýchat.
Aby to bylo pro všechny férovější, nabízíme nyní jen smlouvy bez fixace – ale nebojte, zůstávají cenově dostupné pro všechny, kteří preferují svobodu a jednoměsíční výpovědní lhůtu.

byt

Malý byt

představte si 2 + kk
1 874 Kč
měsíční platba za spotřebu elektřiny při nefixované smlouvě
velky byt

Velký byt

představte si 4 + 1
3 778 Kč
měsíční platba za spotřebu elektřiny při nefixované smlouvě
dum

Dům s vytápěním

představte si 5 + 1
6 899 Kč
měsíční platba za spotřebu elektřiny při nefixované smlouvě

Buďte bez obav, nemusíte

budete-nas-znat
nikam chodit
K elektřině Nazeleno se můžete připojit jednoduše na webu nebo z mobilu.
nikam-chodit
se bát papírování
S plnou mocí vyřešíme celý přechod na čistou elektřinu za vás.
si delat staroti
se vázat
Sami si zvolíte, jestli chcete smlouvu na dobu určitou nebo neurčitou s jednoměsíční výpovědní lhůtou.
dum
mít solární panel
Elektřina z obnovitelných zdrojů je dostupná všem domácnostem v každém městě i obci v ČR.

Kde se bere 100% ekologická elektřina?

Naše elektřina pochází 100% z ekologicky čistých zdrojů od konkrétních malovýrobců, které dobře známe. Mrkněte, odkud může proudit i k vám.

Majitel vodní elektrárny Miloš Švestka (vlevo)

Nižbor

O vodní elektrárnu v Nižboru, která funguje již od roku 2012, se stará Miloš Švestka. Součástí stavby je i přechod pro ryby.

Jindřichovice pod Smrkem

Větrná elektrárna na severu Čech je první svého druhu, která byla připojená do celorepublikové sítě.

Kněžice

V malé vesnici u Nymburka vyrábějí elektřinu ze zemědělského odpadu i zbytků ze školní jídelny.

Plyn? Jedině Naplno!

Připojte se nám i s dodávkou zemního plynu a ušetřete si čas i starosti!

Jak to funguje?

Připojíte se k tarifu Plyn Naplno. Ušetříte si čas i starosti.
Nabídneme vám speciální balíček, díky kterému ušetříte až 1227 Kč ročně. Vyšlete tím signál, že to se zelenou myslíte vážně.
Až bude v České republice dostatek bioplynu, začnete jej odebírat jako první!
To mě zajímá

Vaše časté dotazy

kontakt 1
1.

Najděte své vyúčtování za elektřinu.

kontakt 2
2.

Vyfoťte ho a nahrajte sem.

3.

Hotovo! Spojíme se s vámi a připravíme smlouvu Nazeleno. Tu pak budete moci jednoduše podepsat na mobilu nebo počítači.

Garanci původu každoročně potvrzuje nezávislé ověření společnosti PricewaterhouseCoopers Audit, s. r. o., které dokládá, že každý měsíc v roce nakoupíme více zelené elektřiny, než kolik jí dodáme našim zákazníkům. Naši zákazníci tak mají jistotu, že od nás získávají 100% zelenou elektřinu.

Každé odběrné místo je specifické. Rádi vám připravíme cenovou kalkulaci pro váš byt, dům či firmu. Stačí zaslat vaše poslední vyúčtování, ze kterého vyčteme všechny potřebné technické parametry, nebo vyplnit naši online kalkulačku.

Ano. Přebytky ze střešní fotovoltaické elektrárny nám už prodává více než 500 menších výrobců. Pokud budete i odebírat elektřinu v tarifu Nazeleno ve dnech, když slunce nesvítí, zaplatíme vám 1500 Kč/MWh. Pokud od nás elektřinu odebírat nechcete, zaplatíme vám 750 Kč/MWh. Více informací o výkupu přebytků energie si přečtěte zde.

Cena naší zelené energie je srovnatelná s nabídkou ostatních dodavatelů elektřiny. Nesnažíme se být nejlevnější, ale naším cílem je šetrná energetika a podpora lokálních výrobců energie z obnovitelných zdrojů. Podívejte se, kolik nejčastěji platí naši zákazníci ve srovnání s nejběžnějšími tarify největších energetických společností. Rádi vám spočítáme, kolik budete ve své domácnosti nebo firmě platit vy.

Zelená elektřina pochází výhradně z obnovitelných zdrojů. Mezi ně patří například větrná či sluneční energie, biomasa a bioplyn. Výroba zelené elektřiny je šetrná k přírodě, protože na rozdíl od energie z fosilních paliv neznečišťuje ovzduší. A 100% čistá je i Elektřina Nazeleno.

Ano. Přírodní zdroje je možné využívat bez ohledu na roční období. Náš energetický mix zajišťuje dostatečné množství energie pro všechny naše zákazníky. V průběhu roční a denní doby se pouze mění efektivita výroby elektřiny z jednotlivých zdrojů. Například větrná energie je silnější v zimních měsících, vodní energie na jaře a solární energie od jara do podzimu, kdy jsou delší a slunečnější dny. Biomasa a bioplyn vyrábí energii nezávisle na počasí.

Elektřinu v síti si můžete představit jako vodu v jezeře. Přitéká z různých míst. Do vaší zásuvky proudí energie z tradičních i přírodních zdrojů. Rozsvícená žárovka tedy svítí stále stejně, ale důležitý je zdroj, odkud elektřina pochází. Tím, že naši výrobci dodávají elektřinu vyrobenou 100% z obnovitelných zdrojů, se do sítě dostává více čisté energie. Čím více zákazníků máme, tím více čisté energie můžeme do sítě dodávat. Ačkoliv se tedy vaše spotřebiče budou rozsvěcet smíšenými zdroji, celá síť bude o něco zelenější.

Připojte se bez obav i po telefonu

Jsme tu pro vás na