NOVINKA! Máte plyn? Připojte se k ekologičtějšímu Plynu Naplno! To mě zajímá

Podnikejte Nazeleno s čistou energií

Přidejte se k těm, kteří mění svět k lepšímu

firmy
pro-firmy
Silné příběhy přitahují pozornost. Když ten váš bude nejen o odvážné vizi a obchodním úspěchu, ale také o odpovědnosti za budoucnost Země, lidé to ocení. Zelená energie je cestou k novým zákazníkům a prosperitě.

Jaká je energie Nazeleno?

Lokální

Elektřinu vykupujeme pouze od menších lokálních výrobců. Pochází z biomasy, bioplynu, větrných a malých vodních elektráren a střešních fotovoltaických panelů. Ze žádných solárních polí energii nebereme.

Férová

Cena naší zelené energie je srovnatelná s nabídkou ostatních dodavatelů elektřiny v České republice. Nesnažíme se být nejlevnější, naším cílem je šetrná energetika a podpora odpovědného podnikání.

Garantovaná

Firmám i domácnostem dodáváme více než 10 let elektřinu pocházející 100% z obnovitelných zdrojů. Garanci původu zajišťuje pravidelné nezávislé ověření společností PricewaterhouseCoopers.

MÁM ZÁJEM

Zelená energie vašeho podnikání

Přispějete ke změně energetiky ve prospěch přírody a budoucích generací.
Oslovíte nové zákazníky, pro které je vztah k životnímu prostředí důležitý.
Logo 100% Nazeleno je známkou kvality vašich produktů a služeb.

Firmy, které udávají směr, jedou na zelenou

Mnozí technologičtí lídři, velké průmyslové podniky, lokální výrobci i útulné kavárny už fungují na čistou energii. Vědí, že udržitelné podnikání je jejich nejlepší vizitkou. Přidejte se k dobré společnosti a podnikejte Nazeleno i vy!

Jednatel společnosti

Biopekárna Zemanka

Jan Zeman
V Biopekárně Zemanka používáme jenom produkty ekologického zemědělství. Využívat zelenou elektřinu je proto pro nás naprosto přirozené. Prostě nemůžeme jinak.
Zakladatelka

Tierra Verde

Nataša Foltánová
Naší misí je umožňovat lidem, aby ve svém každodenním životě mohli dělat vědomé volby. A chceme je dělat i my jako firma. Jednou z takových voleb je, z jakého zdroje má pocházet elektrická energie, kterou budeme využívat. Proto jsme rádi, že existuje Elektřina Nazeleno, díky které si můžeme být jisti, že používáme pouze energii z udržitelných zdrojů.
zakladatel a CEO

Manifesto Market, reSITE

Martin Barry
Nikdo není lepším strážcem budoucnosti našich měst než my sami. My sami jsme podstatou řešení globálního oteplování. Udržitelnost je pro Manifesto jedna z nejdůležitějších misí a vedle řady opatření, jež mají snížit naši uhlíkovou stopu, jsme se v našich marketech na Florenci a Smíchově i v našem sídle zavázali k odběru zelené energie od Nano Energies.
Jednatel společnosti

Chutnej

Petr Sedláček
Neřešíme jen A, zkoumáme i B. Proto lidem nabízíme rostlinnou stravu vyrobenou z české obnovitelné energie.
Matěj Kočí
manažer baru

Cobra

Matěj Kočí
V Cobře nám hodně záleží na tom od koho bereme naše suroviny, které končí v drincích a jídlech našich hostů. A záleží nám na tom, odkud a jak bere svou obživu náš dodavatel. Díky Elektřině Nazeleno, můžeme tyto vysoké nároky uplatnit i na dodávky elektřiny.
CEO

Jihomoravské inovační centrum

Petr Chládek
Technologie by měly být zároveň udržitelné, jinak postrádají smysl. V Jihomoravském inovačním centru chceme jít příkladem a proto využíváme čistou českou elektřinu od Nano Energies.
kina Světozor, Bio OKO a Aero

Světozor, Bio Oko a Aero

Petr Jirásek
Pro filmové zážitky, které v našich kinech přenášíme na plátno se spotřebuje mnoho energie. Jsme pyšní na to, že může být z obnovitelných zdrojů.

Naše zelená je opravdová

po-uhli-ani-stopy

Po uhlí ani stopy

S elektřinou Nazeleno máte jistotu, že platíte pouze za čistou elektřinu. Důvod je prostý – s žádnou jinou neobchodujeme. V našem portfoliu výrobců energie najdete místo uhelných či jaderných elektráren malé lokální výrobce, kteří své okolí zatěžují jen minimálně – třeba tak jako větrná elektrárna v Jindřichovicích pod Smrkem.

mezi-temi-nejlepsimi

Mezi těmi nejlepšími

Elektřina Nazeleno se v roce 2019 dostala mezi top 15 projektů, které přispívají k naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) a mění Česko k lepšímu. Pro nás je to potvrzením, že naše práce má smysl, pro vás zase další záruka, že elektřina Nazeleno opravdu pochází výhradně z obnovitelných zdrojů.

zadna-fales

Žádná faleš

Někteří obchodníci s elektřinou si v zahraničí kupují tzv. záruky původu zelené elektřiny (certifikát) a v České republice nadále obchodují třeba s uhelným zdrojem. My záruky původu kupujeme pouze od lokálních výrobců a spojujeme je s dodávkou elektřiny Nazeleno.

Chci podnikat nazeleno

Dejte svým zaměstnancům zelenou

Připojte své zaměstnance k čisté elektřině, a nabídněte jim firemní benefit, který má smysl. Stravenkami a poukázkami už nikoho neohromíte. Zato čistou českou elektřinu má jen málokdo. Zprostředkujte zaměstnancům připojení k elektřině z obnovitelných zdrojů a část výnosu můžete investovat do udržitelných projektů a na snižování vlastní uhlíkové stopy.

Přihlásíte se k čisté budoucnosti

Zelenou elektřinou se odlišíte od ostatních firem a dáte jasně najevo, že vám záleží na životním prostředí a něco pro něj děláte.

Výhodně pro přírodu

Za každého připojeného zaměstnance přispějeme na udržitelný projekt vašeho výběru nebo vám pomůžeme s kompenzací Vaší uhlíkové stopy.

Jednoduše a bez starostí

Připojení vašich zaměstnanců a veškerou komunikaci budeme vždy řešit za vás. Vy jim o tomto benefitu jenom dáte vědět!Sami si určete, jak s platbami naložíte

Čistá a výhodnější energie

Tarif poskytnete svým zaměstnancům k dispozici levněji. Dáte tím jasně najevo, že chcete hlavně inspirovat své zaměstnance i širší veřejnost k zodpovědnému, šetrnému a udržitelnému stylu života.

Lepší životní prostředí

Za každého připojeného zaměstnance podpoříme vybrané projekty v oblasti ochrany životního prostředí. Kromě samotného odběru čisté elektřiny tak přímo přispějete i na konkrétní aktivity, které chrání naši přírodu.

To mě zajímá

Přejít na čistou energii je jednoduché!

Po technické stránce se nic nezmění, vaše kabely i elektroměr zůstanou na místě.

Garanci původu každoročně potvrzuje nezávislé ověření společnosti PricewaterhouseCoopers Audit, s. r. o., které dokládá, že každý měsíc v roce nakoupíme více zelené elektřiny, než kolik jí dodáme našim zákazníkům. Naši zákazníci tak mají jistotu, že od nás získávají 100% zelenou elektřinu.

Každé odběrné místo je specifické. Rádi vám připravíme cenovou kalkulaci pro váš byt, dům či firmu. Stačí zaslat vaše poslední vyúčtování, ze kterého vyčteme všechny potřebné technické parametry, nebo vyplnit naši online kalkulačku.

Elektřinu v síti si můžete představit jako vodu v jezeře. Přitéká z různých míst. Do vaší zásuvky proudí energie z tradičních i přírodních zdrojů. Rozsvícená žárovka tedy svítí stále stejně, ale důležitý je zdroj, odkud elektřina pochází. Tím, že naši výrobci dodávají elektřinu vyrobenou 100% z obnovitelných zdrojů, se do sítě dostává více čisté energie. Čím více zákazníků máme, tím více čisté energie můžeme do sítě dodávat. Ačkoliv se tedy vaše spotřebiče budou rozsvěcet smíšenými zdroji, celá síť bude o něco zelenější.

V případě, že už je odběrné místo připojené k elektřině Nazeleno, rezervujeme si na vyřízení 14 dní. Pokud ale náleží jinému obchodníkovi, lhůta se prodlužuje na 30 dní, protože musíme podat výpověď s požadavkem na ukončení dodávky.

Jdu do toho!

Je to pro nás osobní

Naši energii tvoří lidé, kteří si s vámi vytvoří osobní a přátelské vztahy.

rozumime-vam-i-zelene-energii

Rozumíme vám i zelené energii

Jsme odborníci (nejen) na obnovitelné zdroje. Rádi vás i vaše zaměstnance provedeme trendy a novinkami v oblasti zelené elektřiny. Podělíme se s vámi také o zkušenosti s podporou udržitelnosti v domácnosti i v práci.

budete-nas-znat

Budete nás znát

Osobní přístup z naší strany je garantovaný stejně jako dodávka 100% zelené elektřiny. V průběhu celé spolupráce budete v přímém kontaktu s obchodním zástupcem, který se postará o vaši spokojenost.

dame-o-vas-vedet

Dáme o vás vědět

Zelenou elektřinou žijeme a víme, jak a kde se o ní mluví. Poradíme vám, jak nejlépe komunikovat své odpovědné chování, a oslovit tak i nové zákazníky.

Chcete přejít na čistou energii?

Rádi vám odpovíme na vaše otázky a připravíme nezávaznou nabídku. Zavolejte nám.

Nebo nám nechte vzkaz

Vaše osobní data jsou u nás v bezpečí