Podnikejte Nazeleno s čistou energií

Přidejte se k těm, kteří mění svět k lepšímu

Silné příběhy přitahují pozornost. Když ten váš bude nejen o odvážné vizi a obchodním úspěchu, ale také o odpovědnosti za budoucnost Země, lidé to ocení. Zelená energie je cestou k novým zákazníkům a prosperitě.
svitte-doma-nazeleno

Jaká je energie Nazeleno?

firmy 1

Lokální

Elektřinu vykupujeme pouze od menších lokálních výrobců. Pochází z biomasy, bioplynu, větrných a malých vodních elektráren a střešních fotovoltaických panelů. Ze žádných solárních polí energii nebereme.
firmy 2

Férová

Cena naší zelené energie je srovnatelná s nabídkou ostatních dodavatelů elektřiny v České republice. Nesnažíme se být nejlevnější, naším cílem je šetrná energetika a podpora odpovědného podnikání.
firmy 3

Garantovaná

Firmám i domácnostem dodáváme více než 10 let elektřinu pocházející 100% z obnovitelných zdrojů. Garanci původu zajišťuje pravidelné nezávislé ověření společností PricewaterhouseCoopers.
MÁM ZÁJEM

Zelená energie vašeho podnikání

Přispějete ke změně energetiky ve prospěch přírody a budoucích generací.
Oslovíte nové zákazníky, pro které je vztah k životnímu prostředí důležitý.
Logo 100% Nazeleno je známkou kvality vašich produktů a služeb.

Přejít na čistou energii je jednoduché!

Po technické stránce se nic nezmění, vaše kabely i elektroměr zůstanou na místě.

Garanci původu každoročně potvrzuje nezávislý audit společnosti PricewaterhouseCoopers Audit, s. r. o., který dokládá, že každý měsíc v roce nakoupíme více zelené elektřiny, než kolik jí dodáme našim zákazníkům. Naši zákazníci tak mají jistotu, že od nás získávají 100% zelenou elektřinu.
Každé odběrné místo je specifické. Rádi vám připravíme cenovou kalkulaci pro váš byt, dům či firmu. Stačí zaslat vaše poslední vyúčtování, ze kterého vyčteme všechny potřebné technické parametry, nebo vyplnit naši online kalkulačku.
Elektřinu v síti si můžete představit jako vodu v jezeře. Přitéká z různých míst. Do vaší zásuvky proudí energie z tradičních i přírodních zdrojů. Rozsvícená žárovka tedy svítí stále stejně, ale důležitý je zdroj, odkud elektřina pochází. Tím, že naši výrobci dodávají elektřinu vyrobenou 100% z obnovitelných zdrojů, se do sítě dostává více čisté energie. Čím více zákazníků máme, tím více čisté energie můžeme do sítě dodávat. Ačkoliv se tedy vaše spotřebiče budou rozsvěcet smíšenými zdroji, celá síť bude o něco zelenější.
V případě, že už je odběrné místo připojené k elektřině Nazeleno, rezervujeme si na vyřízení 14 dní. Pokud ale náleží jinému obchodníkovi, lhůta se prodlužuje na 30 dní, protože musíme podat výpověď s požadavkem na ukončení dodávky.
Jdu do toho!

Firmy, které udávají směr, jedou na zelenou

Mnozí technologičtí lídři, velké průmyslové podniky, lokální výrobci i útulné kavárny už fungují na čistou energii. Vědí, že udržitelné podnikání je jejich nejlepší vizitkou. Přidejte se k dobré společnosti a podnikejte Nazeleno i vy!

Chcete přejít na čistou energii?

Rádi vám odpovíme na vaše otázky a připravíme nezávaznou nabídku. Zavolejte nám.

Nebo nám nechte vzkaz

Vaše osobní data jsou u nás v bezpečí