#nemusíš, ale můžeš

Vyrábíte čistou elektřinu? Vyrábějte Nazeleno.

vyrobci
vyrobci-l

Čistší budoucnost? Bez vás to nepůjde.

Vysoká výkupní cena

Pusťte nevyužitou elektřinu z vlastního zdroje do sítě a vydělejte peníze navíc. Pokud se navíc se svým solárním panelem připojíte k našemu tarifu Nazeleno, nabídneme vám 1 000 korun za každou MWh, která vám bude přebývat.

Jednoduchá samofakturace

Fakturování se bát nemusíte – udělali jsme ho tak jednoduché, jak to jen jde. Pošleme vám předvyplněnou fakturu e-mailem. Vy ji jen zkontrolujete a doplníte o identifikátor svého odběrného místa.

Individuální přístup

Vyrobíte ročně více jak 50 MWh z obnovitelného zdroje? Nastavíme vám tarif přesně podle vašich potřeb. Stačí, když se nám ozvete a probereme spolu všechny detaily.

Vaše časté dotazy

Ano. Přebytky ze střešní fotovoltaické elektrárny nám už prodává více než 500 menších výrobců. Pokud budete i odebírat elektřinu v tarifu Nazeleno ve dnech, když slunce nesvítí, zaplatíme vám 1000 Kč/MWh. Pokud od nás elektřinu odebírat nechcete, zaplatíme vám 500 Kč/MWh. Více informací o výkupu přebytků energie si přečtěte zde.

V případě, že už je odběrné místo připojené k elektřině Nazeleno, rezervujeme si na vyřízení 14 dní. Pokud ale náleží jinému obchodníkovi, lhůta se prodlužuje na 30 dní, protože musíme podat výpověď s požadavkem na ukončení dodávky.

Jdu do toho!

Kdo už vyrábí elektřinu Nazeleno?

Mám zájem

Naše zelená je opravdová

po-uhli-ani-stopy

Po uhlí ani stopy

S elektřinou Nazeleno máte jistotu, že platíte pouze za čistou elektřinu. Důvod je prostý – s žádnou jinou neobchodujeme. V našem portfoliu výrobců energie najdete místo uhelných či jaderných elektráren malé lokální výrobce, kteří své okolí zatěžují jen minimálně – třeba tak jako větrná elektrárna v Jindřichovicích pod Smrkem.

mezi-temi-nejlepsimi

Mezi těmi nejlepšími

Elektřina Nazeleno se v roce 2019 dostala mezi top 15 projektů, které přispívají k naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) a mění Česko k lepšímu. Pro nás je to potvrzením, že naše práce má smysl, pro vás zase další záruka, že elektřina Nazeleno opravdu pochází výhradně z obnovitelných zdrojů.

zadna-fales

Žádná faleš

Někteří obchodníci s elektřinou si v zahraničí kupují tzv. záruky původu zelené elektřiny (certifikát) a v České republice nadále obchodují třeba s uhelným zdrojem. My záruky původu kupujeme pouze od lokálních výrobců a spojujeme je s dodávkou elektřiny Nazeleno.

Vyrábějte také Nazeleno

Chcete vyčíslit cenu přesně pro vás nebo máte nějaké další dotazy? Zavolejte a vše vám vysvětlíme!

Nebo nám nechte vzkaz

Vaše osobní data jsou u nás v bezpečí

rozumime-vam-i-zelene-energii

Rozumíme vám i zelené energii

Jsme odborníci (nejen) na obnovitelné zdroje. Rádi vás i vaše zaměstnance provedeme trendy a novinkami v oblasti zelené elektřiny. Podělíme se s vámi také o zkušenosti s podporou udržitelnosti v domácnosti i v práci.

budete-nas-znat

Budete nás znát

Osobní přístup z naší strany je garantovaný stejně jako dodávka 100% zelené elektřiny. V průběhu celé spolupráce budete v přímém kontaktu s obchodním zástupcem, který se postará o vaši spokojenost.

nenechame-vas-ve-stychu

Nenecháme vás ve štychu

Víme, jak náročná administrativa dokáže být, a proto vám pomůžeme s papírováním i legislativními povinnostmi – od zajištění přechodu k elektřině Nazeleno přes pomoc s distribucí až po vysvětlení právních povinností.